Kapalı Devre Kamera Sistemleri

  • Kapalı devre televizyon sistemi oluşturulan güvenlik merkezleriyle entegre edilerek güvenlik biriminizin kartlı geçiş, yangın, güvenlik gibi tüm ilgili sistemleri bir arada izlemesini sağlar.
  • Diğer sistemlerle entegre çalıştırıldığında fonksiyonelliği artar.
  • CCTV teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır. Teknolojide ki son gelişmeler CCTV sistemlerini de etkilemiş, görüntüleme sistemleri güvenlik, koruma ve yönetimsel uygulamaların vazgeçilmez parçası olmuştur. Özellikle dijital sistemlerin devreye girmesiyle birlikte bina, tesis ve kurumların güvenlik organizasyonlarının yanı sıra, çalışanların izlenmesi, kanıtların toplanması, fabrikalarda üretimin, mağazalarda , bankalarda hırsızların takibi ve müşteri ilişkilerinde.
  • CCTV sistemlerinden yoğun olarak yararlanılmaktadır. Yine teknolojik gelişmelere paralel olarak pek çok kurum ziyaretçilerin ve çalışanların kimliğini tespit etmek, tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek, hırsızlığa karşı
    korunmak, şüpheli şahısları ve plakalı araçları tespit etmek bina, park, alanlarında, havaalanlarında güvenliği sağlamak için CCTV sistemleri kullanmaktadır.
image