FNV'ye Hoşgeldiniz...

Yenilikçiliğin ve profesyonelliğin önemini biliyoruz

Zayıf Akım Sistemleri konusunda 2005 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kurucu ortakların uzun yıllar boyunca zayıf akım sektöründe edindikleri tecrübeler FNV’yi çok kısa bir zamanda sektörün öncü isimlerinden biri haline getirmiş, Türkiye’de ve yurt dışında yer aldığı projelerde başarısını kanıtlamıştır.

Genç, dinamik ve alanlarında uzman bir kadroya sahip olan FNV ELEKTRONİK; Honeywell ve FIKE Yangın Algılama Sistemleri, Honeywell AV Digital Seslendirme ve Anons Sistemleri, Honeywell Güvenlik ve Hırsız Alarm Sistemleri, Honeywell CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Gaz Algılama Sistemleri, SMATV Sistemleri , İnterkom Sistemleri, Bekçi Tur Sistemleri, Bariyer ve Otopark Kontrol Sistemleri ile Data Altyapı Sistemlerinde işletmelere anahtar teslim projeler sunmaktadır.

Her zaman hedeflerinden şaşmadan, kaliteden ödün vermeden çalışmak FNV ELEKTRONİK’in en önemli ilkesidir. Müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre gereken risk analizleri ve keşifler, yerinde en ince detayına kadar konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmakta; belirlenen sistemler en uygun ve kaliteli ürünler kullanılarak kurulmaktadır. Şirketimiz, geniş bir ürün yelpazesine sahip olup birden çok çözümü önerebilmektedir. Sistemlerin devreye alınmasından sonrada gereken destek ve her türlü servis hizmetleri büyük bir dikkat ve düzenle verilmekte; kurulu olan sistemler de periyodik bakım faaliyetleri kapsamına alınabilmektedir.

image
MİSYONUMUZ

Uzmanlık, güvenirlik ve yüksek iş ahlakı

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmakla beraber çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Kamu Binaları

80%

Hastaneler

70%

AVM

90%
VİZYONUMUZ

Deneyimli, disiplinli ve çözüm odaklı ekip

Geçmiş yılların birikimleri ile birlikte, sektörün ihtiyaçlarını kapatacak şekilde müşterilerimize en iyi çözümü sunan, kendini tüm dünyaya kabul ettirmiş olan geniş ürün yelpazesi ile başarılı projelere imza atmaktır.

Construction
Management

This area delivers the control you want over all critical aspects of your project.

Owner's
Representation

A good owner’s rep saves their client time, money and a lot of headaches.

General
Contractor

Clients hire Bauer because we deliver great value, without question.