FNV LOGO
FNV Elektronik ve Bilgisayar Tic. Ltd. Sti.

İnsan Kaynakları

 

İşe Alım Süreci
 
Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler, pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber şirketimizin kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalıdır.
 
Şirketimize yapılan tüm başvuruları gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendiririz.

Seçme Süreci
 
Yapılmış olan başvurular arasından kriterlerimize uyan adaylarımız için seçme ve değerlendirme süreci başlatılır. Adaylar öncelikle e-posta veya web sitemiz aracılığıyla CV'lerini tarafımıza iletir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yapılan değerlendirme sonrasında bu veriler adaylarla da paylaşılır. Bu envantere ek olarak işe uygunluğu belirleyen farklı değerlendirme araçları da kullanırız.
 
Bu araçlar görevin gerekliliklerine göre belirlenmekte olup pozisyonlar için farklılık gösterebilir. Sayısal ve sözel becerileri ölçen yetenek testleri, rol oyunları, vaka çalışmaları ve sunumlar bu araçlar arasında yer alır. Mülakatlar yetkinlik bazlı olup ilgili birim yöneticisi ve İnsan Kaynakları sorumlusunun katılımı ile gerçekleştirilir. Kullanılacak değerlendirme araçları ile ilgili adaylarımız uygulama öncesinde bilgilendirilir.

Son Adım: İş Teklifi

Yapılan mülakatlar, kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamaları sonucunda olumlu bulunan adaylarımızın eğitim ve çalışma geçmişi ile ilgili referans araştırmaları yapılır. Tüm bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylarımızı tekrar davet ederek iş teklifi gerçekleştiririz.

Kategoriler

BizdenHaberler

FNV Elektronik Linkedid Şirket sayfasını ziyaret edebilirsiniz. FNV Elektronik ile ilgili güncel bilgilerimizi bulabilirsiniz

Ray Sigorta Genel Müdürlük BinasıYangın Algılama ve İhbar Sistemleri devreye alma işlemleri tamamlandı.

FNV Elektronik Facebook Şirket sayfasını ziyaret edebilirsiniz. FNV Elektronik ile ilgili güncel bilgilerimizi bulabilirsiniz.

FNV Elektronik 10.Yılını Kutladı. 25 Mart 2005 Yılından bu yana devam eden enerjimiz.

FNV Elektronik Twitter\'da. Bizi Twitter\'dan takip edebilirsiniz.

YeniÜrünlerimiz

  • FlexES Control FX 2
  • G-Scope/6000
  • G-Cam/EFD-3261
  • G-Cam/EFD-3266
  • G-Cam/EWPC-3270

MüşteriYorumları

  • Çalışmaya başlamadan önce hazır altyapı hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaparak Fnv Elektronik ile çalışmaya karar vermiştim. Berna Eviner
  • Fnv Elektronik teknik destek konusunda çok iyi. Her şey zamanında yapılıyor. Bence işlerin hakkını yeterince veriyorlar. Onlara saygı duyuyorum. Oğuz Öztürk
scroll up